Zámečnictví Chlumec nad Cidlinou

Zámečnictví Chlumec nad Cidlinou 2018-05-22T23:54:29+00:00

Zámečnictví Paklíč působí v Kolíně i jeho širokém okolí, včetně Chlumce nad Cidlinou. Poskytujeme zámečnickou pohotovost, zámečnické služby s dojezdem po okolí. Provádíme zabezpečení soukromých i komerčních objektů. Máte-li problém, nejdou otevřít dveře od domu, bytu či auta, volejte 602 370 688. Jsme tu pro vás NONSTOP.

Zámečnictví Chlumec nad Cidlinou provádí:

nouzové otevírání dveří (jak otevřít zabouchnuté dveře, jak odstranit ze zámku zaseknutý klíč, jak otevřít zamčené dveře)
autozámečnictví (zabouchnuté klíče v autě Chlumec nad Cidlinou, zaseknutý klíč v zámku, volejte i pokud nelze otevřít dveře od vašeho automobilu)
zámečnické služby (jak vyměnit zámkovou vložku, jak opravit zámek a kování, výměna vložek zámků a kování, instalace bezpečnostních zámků a dveří, servis plastových oken a dveří)
zabezpečení domácností Chlumec nad Cidlinou – potřebujete zabezpečit chatu, chalupu, dům nebo byt před zloději? V dnešní době trvá zlodějům překonat zámek pár vteřin, vyplatí se proto investovat do kvalitních zabezpečovacích prvků jako jsou bezpečnostní dveře, zámky a kování. Provádíme dále instalace folií, mříží do oken. S námi bude váš majetek ochráněn!
zabezpečení firem – jste správce nebo majitel komerčního objektu a sháníte efektivní zabezpečení? Spoléhat se v dnešní době pouze na techniku (kamerový systém) je velmi krátkozraké! Všem klientům doporučujeme instalaci bezpečnostních dveří, klíčů a kování. Provádíme i další služby jako je instalace systému hlavního a generálního klíče.

Toto byl jen výčet služeb, které naši zámečníci poskytují, pokud hledáte v Kolíně kvalitního zámečníka, volejte 602 370 688.
zamecnici-chlumec-nad-cidlinou