O nás

O nás 2018-04-08T22:15:26+00:00

Zámečnictví Kolín provozuje zámečnickou pohotovost již přes 24 let. Naši zámečníci si poradí s každými dveřmi a zámky, které je potřeba jakkoliv opravit, otevřít. Profesionálně otevíráme zabouchnuté dveře, aniž by došlo k poškození dveří či dveřní zárubně. Zámečnickou pohotovost poskytujeme NONSTOP, a to i o víkendech a svátcích.

Zámečnická pohotovost Kolín

Každý zámečník ze Zámečnictví Kolín je školen a ke své práci používá speciální nástroje. Zakládáme si na profesionálním přístupu a férovém jednání – na dispečinku se dozvíte cenu a dojezd. Našim klientům zaručujeme diskrétnost a odbornost. Obracet se na nás můžete pokud vám:

– nejdou otevřít dveře (zaseknutý zámek, zabouchnuté dveře, pokud máte klíče v zámku)
– potřebujete opravit dveře po vloupání či nějakém násilném vniknutí

Zámečnické služby Kolín

Máte v Kolíně chatu, byt nebo kancelář? Věděli jste, že kriminalita stále stoupá? Nabízíme kvalitní zabezpečení domů, bytů a komerčních objektů. Zabezpečujeme objekty od osazení vstupních vchodových dveří kvalitnám zámkem (zámková vložka je obvykle chráněná profilem,  aby se zamezilo možnému zneužití klíčů). Navrhneme řešení na míru pro vaši domácnost, kancelář či chalupu. Volejte 602 370 688.

zamecnictvi-kolin

Dojezd zámečníka

Zámečníci Kolín za vámi dojedou po celém Kolíně i v přilehlých obcích již od 15 minut. Podrobnější působnost naleznete zde, nebo volejte 602 370 688.

Děkuji zámečníkům Kolín za jejich spolehlivé a bleskové služby. Pomohli mi dostat se rychle do zabouchnutého auta, a tak jsem stihl dorazit na pracovní pohovor včas.

Jan Holý

Od té doby, co máme zabezpečenou chalupu od kolínských zámečníků, klidně spím. Doporučuji, jsou rychlí a cenově dostupní.

Martina Králová

Velice děkuji za provedené služby. Když jsem šel večer se smetím, podařilo se mi zabouchnout si dveře a klíče byly zevnitř zámku. Zámečník u mě byl do 20 minut (a to bydlím téměř na samotě u lesa), dveře mi oteveřel a ještě mi poradil ohledně zabezpečení. Děkuji

Jaroslav Pobočný